Umów się na konsultacje!

Aby otrzymać profesjonalną poradę specjalisty -

zadzwoń i umów się na spotkanie: +48 514 799 083

umów się na konsultacje: + 48 792 713 002

Zacznij od podstaw.

Zacznij od zdrowych stóp.

Spersonalizowane wkładki do butów pozwalają na lepsze rozłożenie ciężaru ciała dzięki podparciu sklepienia podeszwowego.

Gwarantują lepszą amortyzację oraz ustawiają stopę we właściwej pozycji.

Stosowanie wkładek to prosty, rzetelny sposób zapobiegania lub przynoszenia ulgi w łagodnych stanach dyskomfortu, zanim przekształcą się w poważny uraz. Precyzyjny kształt wkładek zapewnia stopie podparcie dokładnie tam, gdzie jest potrzebne.

DOPASOWANE DO KAŻDEJ STOPY

DO KAŻDEGO RODZAJU OBUWIA

DLA OSÓB W KAŻDYM WIEKU

sklepienia stopy
do kazdego rodzaju obuwia
dla osób w każdym wieku - infografika

Dostępne są wkładki o niskim, średnim i wysokim profilu (łuku), które mogą być używane do prawie każdej czynności i pod każdym rodzajem stopy.

Zapewniamy możliwość doboru wkładek do każdego rodzaju obuwia.

Oferujemy wkładki w szerokim zakresie rozmiarów, od dziecięcych po duże rozmiary dla osób dorosłych.

ludzie - róne rodzaje obuwia - infografika

PODSTAWA PIĘKNEJ POSTAWY.

wkładka do obuwia na wysokich obcasach

Nie musimy rezygnować z wysokich obcasów!

Każda kobieta dobrze wie, jak bardzo poprawiają samopoczucie eleganckie szpilki 😉 Teraz Twoje wizytowe buty mogą być nie tylko modne ale i wygodne!

Dzięki zastosowaniu unikalnych technologii i stworzeniu mocnych, a jednocześnie cienkich wkładek (mieszczących się w bardzo dopasowanych butach), mamy możliwość poprawienia komfortu KAŻDEGO rodzaju obuwia.

ENERGIA W RUCHU.

rowerzysta - infografika

Przykładem jednego z zastosowań wkładek w sporcie jest zwiększenie efektywności jazdy na rowerze.

Profil pięta-palce pomaga stabilizować stopę i redukować obciążenia, podczas gdy kąt nachylenia podeszwy środkowej zapewnia bardziej wydajne przenoszenie energii. Zyskujemy lepsze dopasowanie, wygodę i funkcjonalność, dzięki czemu można pedałować z większą siłą.

Otwory wentylacyjne w przedniej części piankowej wkładki pokrywają si˛ z perforacją w zewnętrznej podeszwie większości butów rowerowych. Poprawiają cyrkulację powietrza, wentylację i odprowadzanie wilgoci.

Kąt wyprofilowania nakładki stabilizującej zapewnia stały kontakt pomiędzy stopą a obuwiem, maksymalizując kontrolę i przenoszenie energii. Profil pieta-palce może polepszyć dopasowanie, wygodę i funkcjonalność twoich butów rowerowych.

PEŁNA KONTROLA.

narciarz w skręcie - infografika

Obciążona stopa przesuwa się w skręcie wewnątrz buta narciarskiego, co zmniejsza kontrolę nad krawędzią. Pojawia się ból stopy i palców. Aby tego uniknąć coraz mocniej dociągamy klamry, co zaburza właściwe ustawienie stopy, odcina dopływ krwi, powodując marznięcie.

Zastosowanie właściwego podparcia stopy niweluje te problemy stabilizując stopę, zwiększając kontrolę i komfort.