Umów się na konsultacje!

Aby otrzymać profesjonalną poradę specjalisty -

zadzwoń i umów się na spotkanie: +48 514 799 083

umów się na konsultacje: + 48 792 713 002

Medycyna u Twych stóp.

Naszym zadaniem jest ocena pracy Twoich stóp i w razie konieczności dobór odpowiedniej metody korekcji.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do badań oraz bogatym doświadczeniem w zakresie rehabilitacji, medycyny i sportu.

diagnostyka - podoskop i fitpod

Urządzenia diagnostyczne najnowszej generacji pozwalają na komputerową analizę poszczególnych faz ruchu, precyzyjne określenie rozkładu nacisku stóp na podłoże oraz ocenę stanu podeszwowej części stopy.

ANALIZA STATYCZNA

analiza-statyczna zapis komputerowy
diagnostyka - analiza komputerowa podeszwy stóp

ANALIZA DYNAMICZNA

analiza-dynamiczna zapis komputerowy

Stosujemy sprawdzone w użytkowaniu i przebadane naukowo materiały. Na podstawie kontroli i pomiaru właściwości oraz ich skuteczności, zostały dobrane do odpowiednich zastosowań.
Są to materiały specjalistyczne, wyposażone w innowacje i zaawansowane rozwiązania technologiczne, które stanowią to co najnowsze i najnowocześniejsze w branży.
Materiały te stosowane są w nowoczesnej podiatrii już od kilku lat. Chwalone przez tysiące użytkowników, stały się one niepodważalnym standardem, stanowiącym najlepszy wybór pod względem jakości i sprawdzonych parametrów.

szkielet stopy na wkładce

System Superfeet ADD/APTTM™ powstał w Oddziale Medycyny Sportowej Północno-zachodniego Laboratorium Podiatrycznego już w 1974 roku. ADD/APT obejmuje biomechanikę, technologię, funkcjonalność i specjalistyczne wykonanie produktów Superfeet, które dopasowują płaską dwuwymiarową podeszwę środkową obuwia do trójwymiarowej stopy.

Wszystkie nasze produkty są zgodne z zasadami biomechaniki układu ruchu, a ich kształt oparty jest na założeniach medycyny podiatrycznej. Pomagają w szerokim zakresie problemów związanych ze zdrowiem stóp.

podparcie szkieletu stopy

NIEOPISANE MOŻLIWOŚCI.